E-mail: NPetrova@seznam.cz

O mně

Nikola Hanuš PetrováVítám všechny snaživé a šikovné tvořílky a tvořilky! 🙂 Jmenuji se Nikola Hanuš Petrová a výtvarnými činnostmi se zabývám již od dětství. Jelikož vím, že nápadů a tvoření není nikdy dost, rozhodla jsem se založit tyto webové stránky, abych se o ně mohla podělit i s vámi.

Spoustu výtvarných nápadů jsem používala i ve svém výtvarně-řemeslném kroužku, takže většinu z nich zvládnou i děti.

Také vím, že ne vždy je možné dle obrázku či fotky zjistit postup výroby, a tak se budu snažit veškeré tvoření podrobně popisovat a názorně předvádět i ve videích.

Nevíte-li si rady s postupem při vytváření některých výrobků, ať už mých či jiných, pošlete mi na e-mailovou adresu obrázek výrobku a já se budu snažit co nejdříve postup zveřejnit na tomto webu.

Možná jste si také všimli záložky „eBooky„. Zde budu postupně vkládat jak placené eBooky, tak eBooky zdarma. Ebooky budou obsahovat přesně popsané postupy a šablony pro tvorbu, dále zde naleznete eBooky určené pro práci s dětmi nebo také eBooky jako pracovní sešity pro děti s křížovkami, obrázkovými rozdíly a podobnými zábavnými úkoly.

Veškeré novinky můžete také sledovat na mém blogu. Nebo se můžete podívat na mé další stránky „beautyflowers„, která se zaměřuje na tvorbu papírových květin na zakázku.

Přeji, ať se vám i vašim dětem při tvoření daří a nezapomínejte – vždy s úsměvem!

e-Booky

Kontaktní údaje:

Nikola Hanuš Petrová
NPetrova@seznam.cz
+420 776 252 360

V Podskalí 518
Přezletice, 250 73
IČ: 03380572

TVOŘENÍ a nápady - logo