E-mail: NPetrova@seznam.cz

E-booky / Ostatní / Ten dělá to a ten zas tohle

Košík je prázdný.

Ten dělá to a ten zas tohle je zbrusu nový eBook, který obsahuje více než 200 činností pro děti na téma povolání. Naleznete zde povolání dětem blízká jako například paní učitelky, poštovní doručovatele, chovatele zvířat, lékaře, policisty, záchranáře, zahradníky a mnoho dalších.

EBook je rozdělen do skupin, které vždy tématicky zahrnují několik povolání. Najdete zde všechny činnosti, které nesmějí chybět zejména při práci ve školní družině. Odpočinkové činnosti zahrnují četbu a poslech pohádek vztahujících se k danému tématu, návrh témat na skupinové povídání a další doporučení ke klidovým činnostem. Jako přípravu na vyučování můžete využít pracovní listy, hádanky, básničky nebo písničky, k zájmovým činnostem tvoření a to zejména výrobu postaviček daných povolání z papíru a další tématické hry. U rekreačních činností jistě využijete také srozumitelně popsané pohybové hry, které se dají hrát prakticky kdekoliv a nepotřebujete k nim speciální vybavení.

Celý eBook je psán s dlouholetou zkušeností a veškeré činnosti jsem s dětmi mohla sama vyzkoušet, takže jsou prověřeny „odborníky“ na zábavu.

Primárně je tento eBook vytvořen pro školní družiny, myslím si však, že je využijí také učitelky základních škol, učitelé zaměřující se na mimoškolní aktivity, vedoucí dětských táborů a určitě také rodiče, kteří si ne vždy ví rady, co s dětmi dělat ve volném čase.

 

Cena: 399 Kč

e-Booky

Kontaktní údaje:

Nikola Hanuš Petrová
NPetrova@seznam.cz
+420 776 252 360

V Podskalí 518
Přezletice, 250 73
IČ: 03380572

TVOŘENÍ a nápady - logo