E-mail: NPetrova@seznam.cz

Ten dělá to a ten zas tohle

Konečně je to tady!!! Zbrusu nový eBook Ten dělá to a ten zas tohle!

Obsahuje více než 200 činností pro děti na téma povolání. Naleznete zde povolání dětem blízká jako například paní učitelky, poštovní doručovatele, chovatele zvířat, lékaře, policisty, záchranáře, zahradníky a mnoho dalších.

EBook jsem rozdělila do skupin, které vždy tématicky zahrnují několik typů povolání. Najdete zde všechny činnosti, které nesmějí chybět zejména při práci ve školní družině.

Odpočinkové činnosti zahrnují četbu a výběr pohádek vztahujících se k danému tématu, návrh témat na skupinové povídání a další doporučení ke klidovým činnostem a také díky tomu, že se jedná o eBook, zde naleznete odkazy, které vás přímo nasměrují na danou pohádku či písničku a nemusíte nic složitě vyhledávat na internetu.

Jako přípravu na vyučování můžete využít propracované pracovní listy, hádanky, básničky nebo známé písničky.

K zájmovým činnostem jsem zahrnula zejména tvoření – a to  výrobu postaviček daných povolání z papíru a další tématické hry.

U rekreačních činností jistě využijete také srozumitelně popsané pohybové hry, které se dají hrát prakticky kdekoliv a nepotřebujete k nim speciální vybavení.

Celý eBook je vypracován na základě dlouholeté zkušenosti a veškeré činnosti jsem s dětmi mohla sama vyzkoušet, takže jsou prověřeny „odborníky“ 🙂

Primárně je tento eBook vytvořen pro školní družiny, myslím si však, že je využijí také učitelky základních škol, učitelé zaměřující se na mimoškolní aktivity, vedoucí dětských táborů a určitě také rodiče, kteří si ne vždy ví rady, co s dětmi dělat ve volném čase.

Zároveň jsem velmi ráda, že jsem tento eBook úspěšně „dopilovala“ do konce a mohu se s ním konečně podělit s vámi. Strávila jsem nad ním velké množství času a původní verze byla také mou Závěrečnou prací při studiu Vychovatelství a musím říct, že měla velký úspěch 🙂

 

e-Booky

Kontaktní údaje:

Nikola Hanuš Petrová
NPetrova@seznam.cz
+420 776 252 360

V Podskalí 518
Přezletice, 250 73
IČ: 03380572

TVOŘENÍ a nápady - logo